Jsme malá realitní kancelář. Specializujeme se na prodej a koupi nemovitostí výhradně v lokalitách Českolipska. Dobré jméno budujeme na pozitivních referencích od spokojených klientů. Zakládáme si na individuálním přístupu, upřímném a otevřeném jednání. Veškeré ceny uvádíme včetně provize a kompletních realitních služeb.

Pomáháme s přípravou nemovitosti k prodeji nebo pronájmu tak, aby byla atraktivní pro široké spektrum potencionálních zájemců a vedla k rychlému a úspěšnému prodeji.

Nabízíme nezávaznou konzultaci při zajištění financování Vašeho bydlení formou hypoték a úvěrů, a to nejen nemovitostí z naší nabídky, ale i z jiných realitních kanceláří. Sjednáme výhodné pojištění nemovitosti a životního pojištění klienta.

Poskytujeme klientům komplexní poradenství v oblasti financí, investic, pojištění, úvěrů i hypoték. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími společnostmi na tomto trhu.

 

Rychlý výběr nemovitosti

-
-


Vybíráme z naší nabídky

Realitní kancelář Bydlení Brabec
kancelář OD Banco, nám.E.Beneše 2662, 47001
Mobil: +420 728 151 515, +420 721 590 059
IČ: 12032778
bydleni.brabec@seznam.cz
www.bydlenibrabec.cz

WWW stránky dodalo Eurobydleni.cz, dodavatel kompletního řešení pro realitní kanceláře
Zpět na úvod | Nastavit jako domovskou stránku | Kontakty | Mapa stránek | Realitní software Urbium.cz | Kamsi.cz, ubytování v Čechách